Podoskop

FIRMA  FOOTSENS OFERUJE  nowatorski Podoskop -Urzadzenie DO DIAGNOSTYKI  STOPY.

Podoskop służy do nieinwazyjnego subiektywnego oceniania struktury i funkcji stopy/umiejętności badającego,sposób badania/ .

Nasz Podoskop   wytwarza unikalny i specyficzny zróżnicowany  charakter i rodzaj obrazu,  który uzyskujemy  stojąc na płycie szklanej, natomiast  odbicie obrazu na lustrze umieszczonym pod szybą pod  odpowiednim kątem jest wynikiem nacisku stopy na oświetloną płytę powierzchniową Podoskopu.

Jest to urządzenie diagnostyczne niezbędne dla lekarzy opieki podstawowej/badanie dzieci i dorosłych/,specjalistów  z różnych obszarów medycyny ,rehabilitacji ,Fizjoterapii, Rosnącej rzeszy specjalistów z zakresu Podologii, w kosmetologii.

Nasz Podoskop posiada unikalna właściwość pokazywania rozkładu i siły nacisku na płytę .Obraz jest wywoływany przez autorski system dyspersji światła i tworzenie obrazów odpowiadających Pedobarografii.

Jednocześnie badający ma możliwość oceny obszaru i intensywności zmian troficznych skóry, ich lokalizacji, oraz porównania obrazów uzyskiwanych podczas  kolejnych badań stopy Pacjenta.

Podoskop firmy ,,Footsens” pozwala na rejestracje fotograficzną stóp/dokumentacja/.

Umożliwia bezpieczne wykonywanie badania Pacjenta w trakcie testów statycznych i dynamicznych. Gwarancją jest stabilność urządzenia, użycie najwyższej jakości materiałów.

Budowa Podoskopu ,jego niska wysokość, trwałe połączenia szyby górnej ,lustra, z ramą metalową stanowią unikalne zalety.

Podoskop ,,Footsens” jest łatwy w transporcie/wszystkie elementy są trwale zespolone/zajmuje niewiele miejsca, jest łatwy w dezynfekowaniu i utrzymaniu czystości .

Zestaw i szczegółowe przedstawienie testów funkcjonalnych ,strukturalnych i czynnościowych, wraz z analizą uzyskiwanych obrazów , jest załączony do każdego zakupionego Podoskopu.

Firma na życzenie kupującego może przeprowadzić szkolenie w zakresie diagnostyki podoskopowej i relacji obrazów podoskopowych z stanami klinicznymi Pacjenta/dodatkowo płatne po uzgodnieniu terminu szkolenia/.

Gwarantujemy satysfakcję  i powiększenie możliwości diagnostycznych stopy, przy minimalnym nakładzie finansowym. Podoskop daje również możliwość  dokumentacji zmian zachodzący w trakcie prowadzonych procesów terapeutycznych.

Zamówienia telefoniczne lub mailowe realizujemy po dokonaniu przedpłaty w ciągu 48 godzin.

Kontakt: FOOTSENS

ul. Starowiejska 1g/1

tel:  601 763 096

e-mail:  footsens@gmail.com